Для 12-річного хлопчика у Львові створили прийомну сім’ю

Хлопчик матиме батьків, сестру, братика та домівку.

07.08.2024
Для 12-річного хлопчика у Львові створили прийомну сім’ю

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Досі хлопець перебував у центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні».

«Радіємо, адже це хлопець-підліток. Дітей такого віку менш охоче приймають у свої домівки. Кандидати прагнуть взяти у родину малечу. Щоразу пояснюємо, наскільки підлітки класні і як їм потрібна родина та дім», – розповів керівник управління «Служба у справах дітей» Володимир Фридрак.

Ця прийомна сім’я – 17-та у Львівській громаді.

Також функціонують 12 дитячих будинків сімейного типу, де виховується 81 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування.

“Охочих подарувати дітям родинне тепло, запрошують звертатися в управління «Служба у справах дітей» Львівської міської ради за телефоном: +38 (032) 297-58-83“, – зазначили у повідомленні.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.