Львівські медики врятували 54-річного пацієнта від паралічу

Ігор родом із Херсонщини. У 2022 році в чоловіка почала розпухати щока. Він збирався почати лікування, однак його село опинилося в окупації

31.07.2024
Львівські медики врятували 54-річного пацієнта від паралічу

Через пів року, після деокупації, Ігоря доправили до лікарні в Херсоні. Цьогоріч його прооперували у Львові, повідомляє пресслужба Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру.

“Ми сиділи в будинках і боялись навіть вийти на вулицю. Окупанти зайняли лікарні, вивозили медичне обладнання, вони були практично усюди. Було дуже складно, але ми не втрачали надії, що наші захисники нас визволять”, — поділився чоловік.

За пів року село деокупували. За словами Ігоря, до лікарні в Херсоні його відвезли військові. Там він отримав кілька циклів хіміотерапії й променевого лікування, але стався рецидив.

Пацієнта скерували до Львівського онкоцентру. В медзакладі чоловіка дообстежили й вирішили оперувати.

“Пацієнт потрапив до нас із діагнозом “рак альвеолярного паростка нижньої щелепи справа”. У нього була III стадія захворювання. Це був доволі складний випадок, коли пацієнт вже отримав всі консервативні методи лікування, але недуга повернулась. Тож допомогти йому могло тільки оперативне втручання. Ми видалили частину нижньої щелепи, провели резекцію дна порожнини рота та язика і радикальну лімфодисекцію шиї, тобто видалили всі лімфатичні вузли шиї”, — розповів в. о. генерального директора Львівського онкоцентру Олег Дуда.

Операція минула вдало. Зараз Ігор почувається добре.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.