На Львівщині затримали чоловіків, які вимагали неіснуючі борги

Зловмисники регулярно «вибивали» у жителя міста Стрий гроші. Для цього залякували його, чинили психологічний тиск та застосовували фізичне насильство.

23.07.2024
На Львівщині затримали чоловіків, які вимагали неіснуючі борги

Про це повідомляє Поліція Львівської області.

Учасники групи – троє мешканців Стрия.

Спочатку потерпілий передав зловмисникам 10 тисяч гривень, наступні рази – 1800 та 1500 гривень. Далі “апетити” зловмисників зросли і вони вимагали 3500 гривень, а за кілька днів ще 20 тисяч гривень.

Кожного разу вимагання грошей супроводжувалось залякуванням, погрозами відібрати його майно, а в деяких випадках – фізичним насильством.

20 березня правоохоронці затримали трьох учасників злочинної групи  після одержання ними чергового «траншу» від потерпілого.

Досудове розслідування завершене. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.

Зловмисникам загрожує до дванадцяти років ув’язнення з конфіскацією майна.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.