Нацполіція Львівщини шукає офіцерів у службу освітньої безпеки

Для участі в конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів.

21.06.2024
Нацполіція Львівщини шукає офіцерів у службу освітньої безпеки

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, ГУ Національної поліції Львівщини з 17 по 30 червня 2024 року, розпочало реєстрацію кандидатів для участі у конкурсі на службу в поліції для зайняття інспекторських посад служби освітньої безпеки у школи таких територіальних громад: Львівська; ⁠Яворівська; ⁠Новояворівська; ⁠Добротвірська; ⁠Радехівська; ⁠Великомостівська; ⁠Сокальська; ⁠Жидачівська; ⁠Стрийська; ⁠Рава-Руська; Дрогобицька.

Усі охочі взяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів, а саме:

– громадянство України; вища освіта;

– вільне володіння українською мовою, що засвідчується державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, виданий Національною комісією зі стандартів державної мови;

– знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення».

Для участі в конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за місцем розташування підрозділів поліції або за адресою: м. Львів, пл. Григоренка, 3 та триватиме у період з 17 червня по 1 липня 2024 року.

Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів:

  • тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички,
  • психологічне тестування особистісних характеристик,
  • проходження кандидатами військово-лікарської комісії,
  • перевірка рівня їх фізичної підготовленості,
  • співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки.

У свою чергу, держава гарантує поліцейським:

  • стабільну заробітну плату (від 20 тис. гривень),
  • соціальне забезпечення згідно з діючим законодавством,
  • отримання житла в кредит за програмою пільгової іпотеки,
  • компенсацію за оренду житла,
  • професійну підготовку за міжнародними стандартами,
  • можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських,
  • перспективу кар’єрного росту.

Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій можливо на вебсайті Національної поліції України за посиланням.

По додаткову інформацію слід звертатися за телефонами: (032) 258-69-15, (032) 258-67-96, (067) 612-10-30, (067) 612-02-30.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.