Сім’я судді Львівського окружного адмінсуду задекларувала 5 земельних ділянок, 3 автівки та квартири

Голова Львівського окружного адміністративного суду Олександр Коморний відомий тим, що повертає до роботи відсторонених зі скандалом співробітників митниці, яких було затримано на місці злочину.

18.06.2024
Сім’я судді Львівського окружного адмінсуду задекларувала 5 земельних ділянок, 3 автівки та квартири

На дружину Олександра Коморного Людмилу Коморну оформлено п’ять земельних ділянок, повідомляє Leopolis.news.

Сім’я судді також володіє двома квартирами, площею 104 та 89,88 кв. м, а також приватним будинком на 226,7 кв. м. Ще один будинок на 190,6 кв. м. знаходиться на стадії будівництва.

Задекларував суддя і три стареньких автомобіля: SUBARU FORESTER 2009 року випуску, NISSAN QASHQAI 2008-го та MAZDA CX-9 2008-го.

У судді Олександра Коморного також відкриті банківські рахунки у всіх основних видах валют.

Втім, ймовірно, Коморний більше довіряє братові-прокурору, ніж власній дружині. Так, брат судді Віталій Коморний перебуває на посаді прокурора Львівщини, батько – Ігор Коморний працював у Рівненській прокуратурі прокурором області.  Кругова порука у Львівській області зберігається завдяки таким кланам, а подібних випадків суддівсько-прокурорських династій – немало.

У «звичайного прокурора» Віталія Коморного, зарплатня якого складає 7000 гривень, на рахунках задекларовано 70 тис євро, 27 тис. доларів та 700 тис гривень. Окрема позиція – «подарунок від брата» у розмірі 300 тис гривень.

До слова, у активі Олександра Коморного – не лише квартири у Києві та земля на Львівщині, але й, що цікаво, – угорський паспорт. “Питання: навіщо львівським суддям, що заробляють на квартири та землю в Україні, запасний план?” – зазначили у виданні “Справжня Варта”.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.