Представники Львівського медуніверситету обговорили співпрацю з американськими і тайванськими лікарями

Зустріч організувала Християнська медична асоціація України.

12.06.2024
Представники Львівського медуніверситету обговорили співпрацю з американськими і тайванськими лікарями

7 червня у Львівському національному медуніверситеті ім. Данила Галицького пройшла ознайомча зустріч представників Університету з американськими і тайванськими лікарями з Luke Christian Medical Mission (LCMM), Taiwanese Christian Medical Association (TCMA) та Chinese Christian Dental Services (CCDS).

Американські та тайванські лікарі та вчені-місіонери, які прибули до Львова, мають великий досвід у наданні допомоги в умовах надзвичайних ситуацій і готові поділитися своїм досвідом та знаннями з українськими колегами.

Серед гостей на зустрічі були відомі науковці та лікарі зі США: Лі-Лі Сяо – лікар нефролог, доктор філософії, доцент Гарвардської медичної школи; Че-Хонг Чен – доктор філософії, старший науковий співробітник відділу хімічної та системної біології, директор центру азійських досліджень та освіти в галузі охорони здоров’я, спеціальність: генетика, молекулярна біологія; Юе Мей Лін Чен – лікар, доктор філософії з біостатистики, відповідальна за розробку нових ліків та клінічні випробування у фармацевтичній промисловості; Пол Ченг – лікар, спеціальність: алергологія/імунологія, медична генетика; Грейс Фуан-Лінг Чен – стоматолог-ортодонт; Ізабелла Мівей Лі – стоматолог загальної практики; Метью Хуанг – технік екстреної медицини; фахівці з Тайваню: Хернг-Дер Ченг – лікар внутрішньої медицини, гастроентеролог; Хенг-Чанг Чен – лікар, пластичний та реконструктивний хірург; Лай-Хінг Цзе та Чен-Хеунг Лі – стоматологи загальної практики; Су-Інь Лі – лікар сімейної медицини; Хсуань Чі – дипломована медсестра, а також представники Християнської медичної асоціації України на чолі з її керівником Рудольфом Миговичем.

Гостей зустрічали керівник відділу міжнародних зв’язків та євроінтеграції Університету професор, Тетяна Негрич, завідувач кафедри клінічної імунології та алергології, член-кореспондент НАН України, професор Валентина Чопяк, представники низки кафедр нашої Alma Mater.

Під час зустрічі відбулося обговорення напрямків майбутньої співпраці між ЛНМУ ім. Данила Галицького та фахівцями зі США та Тайваню.

Зокрема, це – організація мобільних клінік для надання медичної та стоматологічної допомоги людям, які найбільше постраждали від конфлікту; забезпечення військовослужбовців кваліфікованою стоматологічною допомогою; проведення спільних навчальних семінарів, лекцій, дискусій та тренінгів для науковців, лікарів та студентів-медиків, з метою обміну досвідом, ознайомлення з міжнародними стандартами лікування та для підвищення кваліфікації; підтримка та супровід наукових досліджень у сфері медицини.

“Зустріч була дуже продуктивною та пройшла в надзвичайно дружній та теплій атмосфері“, – зазначили в Університеті.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.