На Львівщині в’язень торгував зброєю та боєприпасами

Залізничний районний суд м. Львова засудив мешканця Стрия Дмитра Ш., який перебуваючи у в’язниці незаконно продавав зброю.

10.05.2024
На Львівщині в’язень торгував зброєю та боєприпасами

У вересні 2023 року в’язень, який відбуває покарання у Львівській виправній колонії, у телефонній розмові запропонував своєму співрозмовнику придбати у нього 4 гранати за 1000 гривень за штуку. Чоловік погодився і того ж дня перерахував Дмитрові Ш. на банківську картку 4 тис. грн. Після цього ув’язнений повідомив покупцю координати місця, де заховані гранати — поблизу автомобільної дороги на Львівщині, повідомляє Lviv.media.

Крім того, через місяць, перебуваючи у тій самій в’язниці, обвинувачений у телефонній розмові з іще одним своїм клієнтом запропонував придбати в нього автомат Калашникова за 20 тис. грн. Покупець погодився і того ж дня перерахував гроші на ту саму банківську картку в’язня. Після цього Дмитро Ш. повідомив координати місця в Залізничному районі Львова, де заховав автомат АК-12.

В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою винуватість у скоєному злочині та дав свідчення про обставини своїх злочинів. Він щиро розкаявся і просив суд не карати його суворо. Суд визнав його винним у незаконному придбанні, зберіганні та збуті боєприпасів. При обранні міри покарання суд врахував тяжкість злочину, особу обвинуваченого, який раніше був неодноразово судимий, але позитивно характеризується у в’язниці. Суд призначив покарання — 3 роки позбавлення волі.

До цього терміну суд частково приєднав невідбуту частину покарання за попереднім вироком, тому остаточний вирок суду — 6 років 2 місяців позбавлення волі. Засуджений може оскаржити вирок в апеляційному порядку.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.