У Львові та Києві затримали організаторів банди, яка продавала трофейні кулемети

Зловмисники намагались продати криміналітету партію снайперських гвинтівок російського виробництва.

01.05.2024
У Львові та Києві затримали організаторів банди, яка продавала трофейні кулемети

Як повідомляє Управління СБ України у Львівській області, ще п’ятьох фігурантів затримано в Сумській, Одеській, Миколаївській та Харківській областях. Серед вилученого – 59 бойових гранат, більше десятка автоматів Калашникова, протипіхотні міни та кулемети.

Чоловіки підшукували клієнтів через власні зв’язки у кримінальному середовищі. Також вони регулярно «моніторили»  інтернет-платформи з продажу різних озброєнь, де, зокрема, викладали свої «пропозиції». Після отримання «замовлення» зловмисники запаковували його у коробки з-під побутової техніки і відправляли їх поштою до «адресата». У такий спосіб вони намагалися замаскувати свій «товар».

Зловмисники діставали зброю та боєприпаси для продажу насамперед з місць колишніх боєзіткнень поблизу лінії фронту. Потім одержані засоби ураження зберігали у спеціально облаштованих схронах.
Під час обшуку з тайників додатково вилучено: 28 бойових пістолетів, у тому числі системи Макарова і ТТ;  понад 10 снайперських гвинтівок Драгунова; 3 пістолети-кулемети; майже 3,5 тис. набоїв різного калібру.

Наразі двом організаторам угруповання повідомлено про підозру. Триває розслідування для притягнення до відповідальності всіх учасників банди. Їм загрожує до 7 років тюрми.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.