У Львові судили підприємців за торгівлю з Росією

Галицький районний суд Львова визнав підприємців з Чернігівщини винними у постачанні російської продукції в Україну.

26.04.2024
У Львові судили підприємців за торгівлю з Росією

Тетяна Зима є власницею ТзОВ «Нойс-Кар», яке зареєстроване на Чернігівщині та займається оптовою торгівлею деталями та приладдям для автотранспортних засобів. Ще у 2015 році вона уклала угоду з російською фірмою «ТД Национальные Технологии» про постачання продукції. Згодом, під час повномасштабної війни, українська компанія не припинила купувати російські товари, повідомляє Zaxid.net.

У березні 2022 року та у січні 2023 року між польською фірмою Noise-Car Sp. z.o.o, директором якої був Євгеній Зима, та російською компанією уклали додаткові договори на постачання віброізоляційних та шумоізоляційних матеріалів російського виробництва. Згодом польська фірма уклала угоду з ТзОВ «Нойс-Кар» про початок співпраці у сфері продажу виробів. У серпні 2022 року фірма здійснила поставку товару в Україну через пункт пропуску Краківець на загальну суму 1,7 млн грн.

Євгеній Зима, розуміючи, що одним із співвласників Noise-Car Sp. z.o.o. є громадянин Росії, залучив до постачання російських товарів в Україну польську компанію Krakowska Fala, яка зробила поставку російських товарів на понад 1 млн грн.

Євгенія та Тетяну Зиму обвинувачували в «умисних діях, спрямованих на провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором».

Під час досудового розслідування обвинувачені визнали свою провину та уклали угоду про визнання винуватості з прокурором. Справу розглянув суддя Віталій Стрельбицький, який призначив Євгенію та Тетяні Зимі по 170 тис. грн штрафу з забороною працювати в державних органах чи місцевому самоврядуванні 10 років. Також ще 340 тис. грн штрафу має виплатити ТзОВ «Нойс-Кар», власницею якої є Тетяна Зима. Вилучений товар конфіскують.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.