У Львівській області ТЦК та СП розпочали роботу з надання соціальної підтримки родинам військовослужбовців та ветеранам

З 16 квітня 2024 року у Львівській області розпочав роботу проект з надання соціальної допомоги сім’ям військовослужбовців в рамках реалізації міжміністерського пілотного проекту “Особливості супроводу військовослужбовців та їхніх родин”, який є частиною реформи соціальної складової у роботі ТЦК та СП.

17.04.2024
У Львівській області ТЦК та СП розпочали роботу з надання соціальної підтримки родинам військовослужбовців та ветеранам

Першими в Україні даний проект почали впроваджувати у Львівській та Хмельницькій областях.

Його мета – забезпечення гарантій соціального та правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей щодо моральної підтримки, покращення умов життєдіяльності та їх вшанування, налагодження більш тісної взаємодії з органами державної влади, місцевого самоврядування в питаннях соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць.

“Завдання проекту – посилити роботу Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки в частині соціальної підтримки, де цільовою аудиторією є ветерани війни, поранені оборонці, сім’ї загиблих воїнів, зниклих безвісти, тих, хто потрапив у полон. Оскільки ЦНАПи – це місце, де рано чи пізно будуть сконцентровані всі послуги, як адміністративні, так і соціальні, відповідно, цей пілотний проект передбачає прийом людей в ЦНАПі працівниками ТЦК та СП. Основною ціллю є те, щоб люди не ходили за окремими довідками, документами чи витягами з реєстрів, а працівники ТЦК та СП координували самі цю роботу і надавали послуги, які можна отримати в ЦНАПі миттєво – в день звернення. Ідеальним результатом цього проекту є те, що особа має отримати всі документи, за якими прийшла, в один прийом. За результатами цього пілотного проекту матимемо розуміння щодо проблематики в частині нормативно-правових документів, надання доступу до баз даних”, – зазначив керівник апарат Львівської обласної державної адміністрації Тарас Грень.

В рамках проекту працівники ТЦК та СП, які відповідають за соціальний супровід, щовівторка і щочетверга з 09:00 до 13:00 прийматимуть сім’ї військовослужбовців і ветеранів на базі ЦНАПів.

Наразі у Львівській області визначено 16 локацій для проведення прийомів у ЦНАПах: Дрогобич, Стрий, Сколе, Жидачів, Золочів, Буськ, Броди, Камʼянка-Бузька, Радехів, Червоноград, Сокаль, Жовква, Новояворівськ, Старий Самбір, Турка та Бориня. Найближчим часом перелік ЦНАПів буде розширено.

За додатковою інформацією можна звертатись за номером +380982449051, Оксана Цісінська

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.