На приміських та міжміських маршрутах Львівщини почали облік готівки

Облік готівки відбувається на маршруті №577 “Львів АС-2 – Монастирок – Рава-Руська”.

15.03.2024
На приміських та міжміських маршрутах Львівщини почали облік готівки

При отриманні від пасажирів оплати за проїзд готівкою, водій обирає на валідаторі відповідний тариф. Далі ця інформація через валідатор фіксується в системі АСООП і направляється на сервер ДПС для фіскалізації. Відповідно не лише відбувається облік пасажиропотоку, а й обіг готівкових коштів у громадському транспорті стає прозорим, повідомляє компанія Е-квиток на Львівщині/Smart Ticket Technology.

“ТОВ “Smart Ticket Technology” дякує приватному перевізнику ТзОВ “Автосвіт”, на маршруті якого й відбувається впровадження обліку готівки, за конструктивну співпрацю. Наразі ми спільно з перевізником та Департаментом дорожнього господарства ЛОВА аналізуємо цей процес, а також специфіку роботи водія з обліком готівки. Далі планується впровадження обліку готівки на всіх приміських та міжміських маршрутах області”, – йдеться у повідомленні.

У компанії також висловили вдячність  Департаменту дорожнього господарства та Управлінню транспорту Львівської ОВА за взаємодію і оперативне реагування щодо покращення роботи системи АСООП.

До слова, наступний етап реалізації АСООП на Львівщині – це облік пільговиків: “Ми вже розпочали роботу із ОТГ щодо побудови системи обліку пільгових категорій населення. Одними з перших облікуємо учасників бойових дій. Докладнішу інформацію повідомимо згодом. Наразі пільговики можуть користуватися громадським транспортом на тих умовах, що й раніше”.

АСООП дозволить детінізувати транспортну галузь, зробити прозоре формування тарифу на перевезення пасажирів, забезпечити швидку та зручну оплату проїзду, а також надасть можливість сформувати нову транспортну мережу, на основі отриманих даних щодо пасажиропотоків.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.