Львівський Superhumans Center підписав угоду з Міністерством охорони здоров’я

Угода передбачає реалізацію важливих спільних проєктів задля покращення якості послуг з фізичної реабілітації.

13.02.2024
Львівський Superhumans Center підписав угоду з Міністерством охорони здоров’я

Міністерство охорони здоров’я та Superhumans Center підписали угоду, покликану збільшити кількість важливих проєктів для реабілітації людей, що постраждали внаслідок війни, доступності та якості послуг протезування, включаючи високотехнологічні медичні послуги, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Підписана угода про:

  • розвиток та підтримку розгалуженої мережі надання послуг з реабілітації та протезування;
  • підвищення якості та доступності спеціальної медичної допомоги, включаючи послуги з протезування
  • практичне впровадження сучасних підходів до протезування, реконструктивної хірургії, психологічної підтримки та реабілітації та інших;
  • видів медичних та реабілітаційних послуг;
  • мультидисциплінарний підхід до лікування пацієнтів, зокрема пацієнтів, які втратили кінцівки

В межах угоди сторони будуть проводити спеціальні консультації із залученням кваліфікованих спеціалістів та експертів, організовувати та проводити спільні заходи, зустрічі з органами іноземних держав і міжнародних організацій з метою розширення мережі центрів надання послуг з реабілітації та протезування.

Нагадаємо, на Львівщині урочисто відкрили першу чергу новітнього Superhumans Center у квітні 2022 року. Це всеукраїнський центр з протезування та реабілітації постраждалих внаслідок повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Клініка спеціалізується на протезуванні, реабілітації, реконструктивній хірургії та лікуванні посттравматичних розладів, як військових, так і цивільних. У центрі виконуватимуть протезування різної складності, використовуючи німецьке обладнання.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.