Польські фермери заблокували п’ять пунктів пропуску на кордоні з Україною

12 лютого польські фермери розпочали акції протесту на пунктах пропуску “Долгобичув-Угринів”, “Зосін-Устилуг”. Протестувальники блокують рух вантажівок. Також повторно заблокували ПП “Медика-Шегині”.

12.02.2024
Польські фермери заблокували п’ять пунктів пропуску на кордоні з Україною

Про це повідомили у Держприкордонслужбі України.

Акції протесту на пунктах пропуску розпочалися 12 лютого о 10:10. У пункті пропуску “Зосін” протестувальники планують пропускати по 3 вантажівки на годину.

“Легкові автомобілі, автобуси, транспортні засоби з гуманітарною допомогою, а також транспортні засоби до 3,5 тонни в обох напрямках будуть оформлятись у звичайному режимі”, – йдеться у повідомленні.

Також заблоковано рух біля пункту пропуску “Долгобичув”, який суміжний із українським ПП “Угринів”. Там учасники польські фермери планують пропускати по 2 вантажівки на годину в обидва напрямки.

“Станом на зараз заблокованими вже є 5 напрямків. На ранок учасниками цієї блокади перешкоджався рух вантажним транспортним засобам на напрямках пунктів пропуску “Ягодин” і “Рава-Руська”. А після 10-ї години бачимо, що польські фермери поновили своє блокування на напрямку пункту пропуску “Шегині”, – повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Також протестувальники поновили блокування у напрямку пункту пропуску “Медика-Шегині”. Там, за даними прикордонників, будуть пропускати одну вантажівку на годину. На пропуск легкового автотранспорту та автобусів акція протесту поширюватись не буде.

Нагадаємо, з 9 лютого польські фермери розпочали блокаду кордону. Напередодні незалежна самоврядна профспілка індивідуальних фермерів «Солідарність» у офіційному повідомленні заявила, що пасивність польської влади та декларації про співпрацю з Єврокомісією і заяви про дотримання всіх рішень Єврокомісії щодо імпорту сільськогосподарської продукції та продуктів харчування з України не залишили їм іншого вибору, окрім як оголосити загальний страйк.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.