15 позашляховиків отримав новий зенітний підрозділ на Львівщині

20 грудня Львівської ОВА, Золочівська та Червоноградська РВА і громади цих районів передали 15 позашляховиків новому зенітному батальйону, який створили, щоб посилити протиповітряну оборону Львівської області.

20.12.2023
15 позашляховиків отримав новий зенітний підрозділ на Львівщині

4 пікапи передали зі Золочева, 1 – з Червонограда, ще 10 – від соціально відповідального бізнесу, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Як розповів перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик, з обласного бюджету виділили 18 мільйонів гривень, аби укомплектувати цей транспорт відповідно до запитів військових. Він також зазначив, що Львівщина продовжує активно нарощувати спроможність мобільних вогневих груп, які підсилюють роботу оборонців неба.

«Чергові 15 автомобілів йдуть для потреб зенітного кулеметного батальйону мобільно-вогневих груп, які будуть прикривати об’єкти Львівщини. Загалом для цих груп ми вже передали 95 автівок. Ціль до кінця року – 100 позашляховиків. Крім того, для сил протиповітряної оборони впродовж цього року в межах програми «Безпечна Львівщина» скерували понад 30 млн гривень», – зазначив Андрій Годик.

Голова Золочівської РВА Василь Маркевич подякував усім громадам та соціально відповідальному бізнесу за те, що вони виявили ініціативу й долучилися до купівлі пікапів, зокрема Буськ, Красне, Броди, Золочів та ПП «Львів-Пак».

Головне завдання зенітно кулеметного батальйону, який створили на Львівщині, – забезпечення роботи мобільно вогневих груп для прикриття об’єктів критичної інфраструктури області.

«Цей підрозділ покликаний створювати безпечне небо над нашою Львівщиною. Ми зробимо все, що в наших силах», – зазначив командир нової військової зенітної частини Євген Андранович.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.