Дохід львівських перевізників зріс наполовину у перший день запровадження е-квитка

Перевізники спростовують чутки про масові звільнення водіїв громадського транспорту.

19.12.2023
Дохід львівських перевізників зріс наполовину у перший день запровадження е-квитка

Про це 18 грудня у коментарі LVIV.MEDIA повідомив президент ТзОВ “Міра і К”, голова Асоціації перевізників Львівської області Іван Велійка.

За його словами, у перевізників ще немає підсумків за весь тиждень, відколи запровадили ЛеоКарт. Нині у транспортників є дані про готівкові надходження практично за кожен день, а надходження безготівки, коли пасажири розраховуються через ЛеоКарт або з допомогою банківської карти, лише за понеділок, 11 грудня. Конкретну суму виторгу Іван Велійка відмовився назвати, але підкреслив, що надходження за день роботи зросли приблизно на 50%.

Іван Велійка також спростував чутки про масове звільнення водіїв міського автотранспорту після запровадження ЛеоКарт і, відповідно, різкого зменшення обігу необлікованої готівки. За його словами, розрахунку за роботу у грудні з водіями ще не було. Крім того, перед введенням безготівкової системи оплати проїзду з усіма водіями та власниками автобусів, які здають їх в оренду перевізникам, були узгоджені суми зарплат і орендної плати.

“Розрахунок з ними буде проводитися, як мінімум, один раз на півмісяця. Якщо ж фінансові показники першого дня роботи збережуться весь місяць, то це дасть підприємствам можливість повністю виконати свої зобов’язання перед водіями та орендарями. А якщо водій, працюючи на “Богдані” чи на “Еталоні” заробить 25 тисяч гривень, то навіщо йому кудись втікати?”, — заявив голова асоціації перевізників Львівщини.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.