З грудня оплата проїзду в електротранспорті Львова стане найвищою в Україні

На громадських слуханнях у Львові щодо нових тарифів за проїзд при електронній оплаті у громадському транспорті виконком мерії погодить нові тарифи.

04.12.2023
З грудня оплата проїзду в електротранспорті Львова стане найвищою в Україні

Згідно з попереднім проектом рішення, вартість однієї поїздки в усіх видах транспорту залежатиме від способу оплати: 13 гривень – при оплаті транспортною карткою Леокарт, 15 грн – при оплаті банківською картою чи пристроєм з NFC, 20 грн – при оплаті готівкою у водія, а з червня 2024 року – 25 грн, повідомляє Високий замок.

6,5 грн – тариф для студентів при оплаті студентською транспортною карткою Леокарт.

Після громадських слухань виконком мерії погодить нові тарифи.

Найбільше новація електронної оплати в транспорті вдарить по тих пасажирах, які їздять елетротраспортом – трамваями та тролейбусами. Зараз разовий квиток, придбаний у водія трамваю, коштує 10 гривень, з 11 грудня – 20 грн. Якщо оплачувати за QR-кодом з телефону – 8,5 гривень, але з середини грудня – 15.

Відтак у Львові буде найдорожчий проїзд в електротранспорті серед усіх міст України.

Журналіст Андрій Маринюк на своїй Facebook-сторінці зазначив:

“Всіх вітаю. На думку Олега Забарило (ред.- директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міськради), Львів вже офіційно член Європейського союзу. Вартість проїзду порівнюють виключно з містами Європи, не беручи до уваги Україну ВЗАГАЛІ.”

Для порівняння, у Києві проїзд в електротранспорті коштує 8 гривень. Така сама вартість в Одесі, Кропивницькому, а також обласних центрах Західної України, зокрема, Луцьку, Рівному. В Івано-Франківську – 10 гривень, при безготівковій оплаті – 8. У Чернівцях квиток на трамвай коштує 10 грн. У Харкові з травня 2022 року весь комунальний транспорт, зокрема, електричний та метро, безкоштовний на час війни. Комунальним перевізникам компенсовують з бюджету за ці витрати.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.