За вбивство суперника під час гри в шахи львів’янина засудили на 11 років

Колегія суддів Галицького районного суду Львова засудила до 11 років тюремного ув’язнення львів’янина, який чотири роки тому вбив свого 82-річного суперника під час гри у шахи.

01.12.2023
За вбивство суперника під час гри в шахи львів’янина засудили на 11 років

Вирок був оголошений 29 листопада, повідомляє Lviv.media.

З матеріалів справи відомо, що засуджений народився у Львові, у чоловіка вища освіта, а зі своєю жертвою він познайомився у шаховому клубі.

“18 вересня 2019 року, близько 19:30, перебуваючи у квартирі, під час конфлікту, що почався на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, наніс близько двадцяти ударів молотком у голову потерпілому”, — йдеться у вироку суду.

Під час засідання обвинувачений вину заперечив, мовляв, він вбив суперника, перебуваючи у стані афекту.

Зловмисник розповів, що познайомився із потерпілим у шаховому клубі, задовго до вбивства. У день вбивства прийшов в гості до потерпілого, щоб зіграти в шахи, проте під час гри між чоловіками виникла сварка, яка переросла у бійку. За словами засудженого, потерпілий перший його вдарив кріслом.

“Від ударів у нього запаморочилось у голові. Після чого, він схопив якийсь предмет із дерева і почав ним наносити удари потерпілому. Кількість ударів не пригадує, оскільки для нього це був сильний стрес…Про дану подію не повідомив поліцію, оскільки не хотів засмучувати свою дружину, яка мала невдовзі народити дитину. Зазначив, що вбивати потерпілого він не бажав і не мав такого умислу та наміру”, — йдеться у вироку.

Після вбивства зловмисник забрав шахи і викинув їх у смітник.

Вбитого чоловіка виявили за кілька днів. Згідно з висновком судово-медичного експерта, той помер миттєво через відкриту черепно-мозкову травму та переломи кісток склепіння черепа.

 

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.