Новороздільська громада прагне зберегти у будь-який спосіб МОСКОВИТСЬКУ історію?

Готуючи підбірку новин прочитала повідомлення від Стрийської РВА про те, що лише Новороздільська громада та Стрийська не поспішає декомунізуватись.

20.11.2023
Новороздільська громада прагне зберегти у будь-який спосіб МОСКОВИТСЬКУ історію?

Як з’ясувалось, у с. Берездівці (це Новороздільська ТГ) стоїть постамент «жєнщіни колгоспниці», який поставили в часи панування московитів. І щоб бува його не знесли вкрай «обдаровані» люди взяли викарбували на одному з постаментів український герб (!!!! вдумайтесь), обабіч поставили два стяги Незалежної України та УПА і ще поряд розмістили стелу з іменами Новітніх героїв і назвали це Скорботна мати! Тобто, комуняцький символ взяли «перефарбували» і ходять тепер там складають пошану… Я ніяк не збагну що коїться в головах людей які так вчиняють! Зараз сотні тисяч українських життів поховано в землі за те, щоб у нас навіть тіні спогаду не залишилось від московитського панування. А тут такий сором!

З’ясовую, що це за ганьба і чому немає реакції в гуманітарного управління. Там дають відповідь – так, у Берездівцях є проблема. Управління скерувало звернення до міської ради з рекомендацією демонтувати «колгоспницю». Відповіді, як і реакції, немає. Я не буду озвучувати прізвища посадової особи, яка прагне зберегти цю стелу. Вгадаєте з першого разу і не помилитись. Демонтували навіть стелу в Ст. Роздолі і лише Берездівці роблять нам «честь». Львівська ОВА у нещодавньому листі вимагає ліквідувати постамент, бо він не є пам’яткою історії. Анна Герич, Захар Миляник, я тут дивувалась під вашими постами, як це люди в інших громадах «грудьми» лягають, щоб захистити московитські символи, а тут у нас така ж шокуюча історія. Чи можете допомогти? Бо судячи з усього певні посадовці не відвідували уроків української історії.
До слова, днями в Журавенській громаді декомунізували аналогічну “жєнщіну-колгоспницю” тільки більшою за розмірами.

Ірина Телька

Джерело

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.