В Україні громадяни реагують на останні провокації в тилу

Війна не лише на сході, вона й всередині кожного будинку, кожної родини. Вона рве нам душу пропагандою, поселяючи злість, нетерпимість, тривогу, зневіру і глибоку депресію.

08.11.2023
В Україні громадяни реагують на останні провокації в тилу
У мережі поширюють інформацію про те, що Умєров нібито вніс "подання на Ставку верховного головнокомандувача" про звільнення Залужного

Про це повідомила Світлана Хитрова.

“Злобний і розтривожений тил – не найкраще середовище для перемоги, зате прекрасне для поразки.

І як ви думаєте, хто над цим “працює”? Ціла армія фахівців із управління масовою свідомістю. Ворожа армія. Вона опирається на політичних лузерів та їхнє стадо всередині країни та просто “корисних ідіотів“, – йдеться у повідомленні.

Як додала Хитрова, потрібно вирішити для себе, чи ми за те, щоб залишатися сильною нацією, чи гуртами злобних невдах, котрі роздирають свою батьківщину зсередини. І заодно подумати, чи не втягнули нас у один із вищеперелічених станів.

“Ми не виживемо, якщо будемо клясти ближнього лише тому, що легше вірити у погане, аніж бачити правду. А правда в тому, що ми, всупереч обставинам, не здалися під час війни противнику, який й досі викликає страх у наймогутніших армій світу і чисельно переважає нас майже у сім разів. І це наша спільна заслуга – армії, влади, народу. За це нам дивувався світ і за це нас підтримував. Зараз таке враження, що ми хочемо здивувати світ своєю злобою, роздором і тупістю. Навіть уже успішно в деякій мірі…”, – підсумувала Хитрова.

Журналістка Тетяна Даниленко на своїй Facebook-сторінці зазначила, що провокації та фейки, які розповсюджують, – це кампанія проти найбільш боєздатних і мотивованих підрозділів української армії:

“Тут тобі і ображені бійці грантових фронтів, і Фаріон, і західна преса, і Хамас. Так не буває, щоб у всіх одночасно прорвало. Хтось добре гріє цю кампанію і це лише початок. Судячи з кількості задіяних ботів. Мета – щоб в України почали сипатися фронти.

Розбивати підрозділ за підрозділом об райцентри Донбасу Росію втомлює, а мобілізувати мешканців великих міст вона не хоче з тих же причин, що й ми. Тому Кремль береться за те, в чому він справді ефективний – за інформаційні спецоперації із задіянням своєї агентури по всьому світу. Зазвичай у Росії це непогано виходить. Чи вийде і цього разу – залежить від кожного з нас”.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.