Цей 600-літній готичний портал знаходиться на відстані всього сорок метрів від кабінету львівського міського Голови, Андрія Садового і його дорадниці у пам’яткоохоронних справах Лілії Онищенко

Отак львів’яни “йдуть в Європу”…

30.10.2023
Цей 600-літній готичний портал знаходиться на відстані всього сорок метрів від кабінету львівського міського Голови, Андрія Садового і його дорадниці у пам’яткоохоронних справах Лілії Онищенко
Це графічна реконструкція давнього вигляду Львова авторства Ігоря Качора

Чому ми так по варварському обходимося з нашим Львовом..? Подивіться, до якого стану довели міські можновладці оцей готичний вхідний портал до 600-літньої кам’яниці, яка знаходиться у самісінькому центрі Львова якраз навпроти міської ратуші і кабінету міського Голови.

Це графічна реконструкція давнього вигляду Львова авторства Ігоря Качора

Верхні поверхи цієї кам’яниці згоріли у страшній пожежі 1527 року, яка знищила майже усю готичну забудову Львова і після якої його (наше місто) почали вже відбудовувати у стилі ренесансу.

Перед вами – фрагмент відомої панорами Гогенберга, на якій бачимо втрачені під час пожежі 1527 року готичні храми: костел Святого Хреста на передньому плані, а за ним – готичний Домініканський костел.

От, кажуть: не критикуй владу, бо зараз війна. Ну, як не критикувати, коли люди Садового на днях вкотре почали міняти добротну австрійську бруківку у різних місцях на сучасне лайно, яке за пару літ починає кришитися.

На фото – теперішній міський Голова Львова, Андрій Садовий

І ця замощена новітня “бруківка”, і той вкрай занедбаний білокам’яний готичний портал, фото якого опублікував Василь Петрик, лише віддзеркалюють той неймовірний бардак у пам’яткоохоронній сфері Львова, який почався із приходом до влади сьогоднішніх міських манкуртів…

Микола Бандрівський

Джерело

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.