У Львові в авто з наліпками благодійних організацій продають кавуни

Чоловік зізнався, що наклеїв наліпки, аби його не зупиняли на блокпостах.

22.08.2023
У Львові в авто з наліпками благодійних організацій продають кавуни

Як повідомив Максим Сослюк на своїй Facebook-стрінці, сьогодні, 22 серпня, його товариш під час ранкової прогулянки спостерігав за цікавим явищем: бус з наліпками Червоного хреста і закордонних благодійних організацій продавав кавуни.

“Дивне явище. Волонтерський бус займається комерцією. Тож мій товариш підійшов, щоб зʼясувати обставини, можливо це просто роздача продуктів для людей похилого віку. Проте ні. Власник бусу напряму сказав, що прицепив наклейки, щоб його не зупиняли на блокпостах”, – йдеться у дописі.

Як зазначив Сослюк, це неприпустиме явище, коли якийсь чорт прикривається соціальним статусом волонтера, щоб спростити собі життя та отримати дивіденти для свого бізнесу:

“Податки не платиш, бо то не товар, а гуманітарка. На блокпостах не зупиняють, вози що хочеш і куди хочеш. ТЦК не турбують, спокійно ухиляєшся від мобілізації. Не плутайте хуй з пальцем будь ласка. Волонтерство – це одна справа, а бізнес – це інша.”

Також Максим Сослюк додав, що такі махінації – це дискредитація волонтерського руху і тим сам підривається до нього довіра:

“Звичайно, ви можете одночасно займатись і волонтерством і бізнесом. Просто коли продаєте кавуни, попередньо зніміть волонтерську символіку. Бо інакше це тупо виглядає як розпродаж гуманітарки.”

“У мене відкрите питання до Stand With Ukraine Foundation стосовно того, як вони ставляться до того, що їхній волонтер торгує кавунами використовуючи їхню символіку?

Та й відкрите прохання до Поліції Львівської області: провірити даний автомобіль та його власника на предмет продажу гуманітарної допомоги“, – підсумував Сослюк.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.