Начальник Львівської ОВА Максим Козицький: «Наступний опалювальний сезон буде важким»

Підготовку енергосистеми області до осінньо-зимового періоду обговорили сьогодні, 18 серпня, на нараді у Львівській обласній військовій адміністрації під головуванням начальника ОВА Максима Козицького та голови правління НЕК «Укренерго» Володимира Кудрицького.

18.08.2023
Начальник Львівської ОВА Максим Козицький: «Наступний опалювальний сезон буде важким»

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

У нараді взяли участь представники обленерго, водоканалу, теплокомуненерго, інших обʼєктів критичної інфраструктури області, ДСНС та представники бізнесу – великі споживачі електроенергії.

“Енергосистема Львівщини минулої осені і зими була однією з пріоритетних цілей ракетних і дронових атак країни-агресора. Кількість влучань в енергообʼєкти співмірна з ураженнями в прифронтових областях”, – йдеться у дописі.

Під час наради представники енергокомпаній та обʼєктів критичної інфраструктури поінформували про ліквідацію наслідків масштабних атак та заходи підготовки до майбутнього опалювального сезону, сценарії та механізми резервних схем живлення на Львівщині. Є спільне розуміння, що обʼєкти критичної інфраструктури мають бути захищені джерелами автономного живлення на випадок нових атак і можливих відключень.

Обговорили також механізми захисту обʼєктів.

«Минулого року українська енергосистема почала синхронно працювати з енергосистемою континентальної Європи і це відкрило можливості імпорту електроенергії з Європи до України в разі потреби. Це додатковий ресурс уникнути відключень в разі нових атак країни-агресора, який став доступним завдяки синхронізації української та європейської енергомереж в березні 2022-го року», – наголосив голова НЕК Укренерго Володимир Кудрицький.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький підкреслив:

«Є спільне розуміння, що наступний опалювальний сезон буде важким. Ми не маємо ілюзій щодо намірів країни-агресора. Ми бачимо, що НЕК Укренерго забезпечує свої підстанції обладнанням і матеріалами для відновлення, щоб збільшити доступну потужність в енергосистемі Львівщини. Зі свого боку місцеві компанії роблять все можливе для підготовки своїх обʼєктів. Ймовірність нових атак висока, отже високою має бути наша готовність до можливих вимушених відключень».

 

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.