У Львові готують до протезування чоловіка, який під час обстрілу втратив ногу

У реабілітаційному центрі “Незламні” до протезування готують 27-річного Сергія із Красногорівки, що біля Донецька. Він потрапив під обстріл та отримав множинні травми.

07.08.2023
У Львові готують до протезування чоловіка, який під час обстрілу втратив ногу

Як повідомляє Перше медоб’єднання Львова, чоловік втратив ногу, пережив кілька операцій, а попереду ще одна операція та протезування.

27-річний Сергій разом із дружиною жили у Красногорівці. Доньку подружжя вивезло подалі від лінії фронту, а самі залишилися у місті – працювати та стерегти майно.

На початку червня 2023 року Сергій був у машині, яку придбав за чотири дні до цього, коли розпочався обстріл міста із “Градів”. Один зі снарядів влучив поблизу місця, де був чоловік.

“Уламки трощать автівку, а Сергій отримує множинні мінно-вибухові травми. Понівечені кінцівки та велика крововтрата, пробиті легені та розірвана діафрагма. Чоловікові стає складно дихати“, – розповіли у медзакладі.

Сергій доповз до магазину, де працювала його дружина. Там вона та українські військовослужбовці надавали першу допомогу чоловіку та наклали джгут із підручних матеріалів. Швидку допомогу вдалося викликати не одразу, бо у місті немає зв’язку.

Парамедики відвезли Сергія в районний госпіталь, звідки його доправили у Дніпро.

“Шанси на порятунок — лише 20%. Уламки “Граду” вразили також кишківник, печінку та селезінку. Дніпровські лікарі екстрено усувають джерело внутрішньої кровотечі, видаляють селезінку та переливають кров. Крім того, ампутують ліву ногу”, – повідомили у Першому медоб’єднанні.

З Дніпра чоловіка перевезли у Львів до центру “Незламні”. Сергій був у важкому стані: на місці видаленої селезінки був гнійник. У Львові хірурги прооперували чоловіка.

Наразі 27-річний чоловік одужує. Він працює із фізичними терапевтами та готується до протезування.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.