Директорка львівського ліцею купувала товари у фірми своєї матері та преміювала чоловіка

У Львові суд оштрафував на суму 6800 грн директорку ліцею №6 Аліну Бояр-Созонович. Зазначається, що вона купувала товари у фірми своєї матері, а також призначала премії чоловіку.

19.07.2023
Директорка львівського ліцею купувала товари у фірми своєї матері та преміювала чоловіка

Про це повідомляє “Varta1”.

Як вказано у постанові суду, яку винесли у липні 2023 року, протягом 2021 – 2022 років Аліна Бояр-Созонович була в.о. директора ліцею №6 (колишня російська школа), що на початку вул. Зеленої. Вона укладала договори на закупівлю світильників, фарб, наклейок на стіни, поручнів, матеріалів для електромереж, покриття для підлоги, ялинки, стендів, водонагрівача з фірмою своєї матері. У матеріалах справи вказано, що йдеться про ТзОВ «Грант-Л», засновницею та керівницею якої є Олена Чістякова. З цією фірмою уклали договори загалом на 60 тис. грн.

Також Аліна Бояр-Созонович прийняла свого чоловіка на посаду керівника гуртка з шахів та виписала йому премії на 11 тис. грн. Під час укладання угод з фірмою своєї матері та преміювання чоловіка Аліна Бояр-Созонович не повідомила начальника управління освіти про конфлікт інтересів, через що на посадовицю склали матеріали про адмінправопорушення.

Станом на липень 2023 року Аліна Бояр-Созонович працює на посаді заступниці директора ліцею №6.

Справу розглянув суддя Володимир Мармаш, який визнав Аліну Бояр-Созонович винною у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та оштрафував на 6800 грн. На постанову ще може бути подана апеляція.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.