На Львівщині покарали вчительку, яка влаштувала штовханину з учнем

У Львівській області Миколаївський районний суд визнав винною в булінгу 52-річну вчительку англійської мови, яка влаштувала шарпанину з учнем.

05.07.2023
На Львівщині покарали вчительку, яка влаштувала штовханину з учнем

Про це йдеться у постанові суду.

Вчителька систематично вчиняла булінг учнів 7-а класу, а 2 травня 2023 року через футбольний м’яч влаштувала штовханину з семикласником.

Після конфлікту з учнем викладачка подала заяву на звільнення за власним бажанням, а учні та батьки школярів звернулися до правоохоронців із заявою. У залі суду вчителька свою вину не визнала і стверджувала, що не цькувала учнів.

За словами жінки, 2 травня вона намагалася відібрати в учня м’яч, оскільки він з іншими учнями бавився ним у коридорі школи. Вона додала, що “не застосовувала фізичної сили до дитини, втім у певний момент втратила рівновагу та впала на дитину”.

Водночас семикласник, із яким у вчительки виник конфлікт, розповів, що 2 травня він з однокласниками грали у волейбол і не почули дзвінок, тому запізнилися на урок. Вчителька не дозволила зайти у клас, тому протягом уроку вони простояли в коридорі.

“Хтось з учнів мав м’яч, який після закінчення уроку вони почали перекидати між собою. Вчителька хотіла забрати м’яч, накинулася на нього, хотіла копнути й почала бити його по руках”, – йдеться у матеріалах справи.

Під час суду інша учениця та матір одного з учнів розповіли, що вчителька часто не виходила на зв`язок при дистанційному навчанні, а під час уроків ображала військових. Зокрема, за словами школярки, викладачка казала, що “воїни на фронті такі ж тупі, як і учні класу, й ніколи не переможуть”.

У школі створили комісію, яка назвала дії викладачки непедагогічними. Вчительку визнали винною й призначили їй штраф у вигляді 850 грн.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.