Депутата Київради Трубіцина, який відстоював персону українофоба Булгакова, оголосять у міжнародний розшук

Його обвинувачують в одержанні 1,39 млн грн хабаря.

30.05.2023
Депутата Київради Трубіцина, який відстоював персону українофоба Булгакова, оголосять у міжнародний розшук
Фото: Владислав Трубіцин

У пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили, що депутат Київської міськради від партії “Слуга народу” Владислав Трубіцин, якого обвинувачують в одержанні 1,39 млн грн хабаря, двічі не зʼявився на судове засідання, оскільки виїхав з України і тепер його місцеперебування невідоме. САП подала до Вищого антикорсуду клопотання про міжнародний розшук депутата.

Також обвинувачення вимагатиме сплати всієї застави в розмірі 10 млн 886 тис. грн в дохід держави та клопотатиме про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, щойно його затримають.

Після затримання на початку лютого 2022 року Трубіцину обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою сплати застави в розмірі 14 млн 886 тис. грн. Заставу за нього внесли. Згодом ухвала слідчого судді зменшила розмір застави до 10 млн 886 тис. грн — 2 млн грн переказали для ЗСУ, а 2 млн грн повернули заставодавцю. У червні 2022 розмір застави зменшили до 9 886 000 — 1 млн грн повернули заставодавцю.

У проєкті “Деколонізація. Україна” зазначили, що минулого року Трубіцин писав, що зупинив процес демонтажу пам’ятника Булгакову у Києві.

“З України втік її депутат від Слуги Народу, який дуже активно відстоював персону українофоба Булгакова у Києві. Рік тому він писав, що зупинив процес демонтажу пам’ятника Булгакову. Абсолютно не здивовані”, – зазначають у проєкті.

Нагадаємо, 11 жовтня 2022 року НАБУ і САП скерували до суду справу за обвинуваченням депутата Київради, який очолює одну з постійних комісій Київради, і ще п’ятьох осіб в одержанні 1,39 млн грн неправомірної вигоди за сприяння в організації роздрібної торгівлі у столиці.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.