Російські добровольці, які воюють за Україну, досі перебувають під Бєлгородом — розвідка

Рух опору збільшується, а з кількох російських селищ біля кордону “фактично відійшла” влада рф.

27.05.2023
Російські добровольці, які воюють за Україну, досі перебувають під Бєлгородом — розвідка

Бійці Російського добровольчого корпусу (РДК) та Легіону “Свобода росії” досі перебувають на території Бєлгородської області рф. Про це заявив представник Головного управління розвідки Андрій Юсов в етері програми Новий відлік.

“Так, [ГУР] відомо – є [зараз на території Бєлгородської області] представники РДК і Легіону “Свобода росії”. Є представники руху опору, які насправді розгортаються”, – сказав Юсов.

Він наголосив, що у рф зростає кількість “людей, які зневірились” і не бачать іншого шляху, ніж збройна боротьба для захисту своїх конституційних справ. За словами Юсова, ці люди мають різні ідеологічні вподобання і національне походження.

“Так, такі люди залишаються на території, яка називається поки що російська федерація, і їхня географія поширюється, їхня кількість збільшується”, – сказав представник ГУР.

Він наголосив, що ціль цих людей – визволення цієї території від панування режиму путіна, який є для них режимом внутрішньої окупації.

Юсова також запитали про те, на території яких конкретно населених пунктів наразі діють добровольці, і де зараз фактично не має представників путінського режиму.

“Є декілька селищ на прикордонні – я зараз не буду говорити їхні назви, вони будуть пізніше оголошені, – з яких фактично відійшла рашистська влада, і в принципі там зараз немає влади жодної”, – сказав Юсов.

При цьому він додав, що діяльність руху опору і повстанців зараз відбувається зокрема й в столичному регіоні рф. 

Нагадаємо, вранці 22 травня РДК та легіон “Свобода росії” повідомили про перетин кордону з рф, вони увійшли до Бєлгородської області. 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.