Цьогоріч до Держгеокадастру внесли відомості про нормативну грошову оцінку земель 228 населених пунктів Львівщини

Загалом Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області до Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 1327 населених пунктів Львівської області.

26.05.2023
Цьогоріч до Держгеокадастру внесли відомості про нормативну грошову оцінку земель 228 населених пунктів Львівщини
Фото: умовне

В процесі внесення відомостей до Державного земельного кадастру, у  2023 році, станом на 26 травня, щодо адміністративно-територіальних одиниць, фахівцями Держгеокадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 228 населених пунктів Львівської області.

«Наші працівники забезпечують внесення до бази Держземкадастру відомостей про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів Львівщини, організовують роботи з її оновлення. Внесення цих даних до бази Держземкадастру додатково забезпечить зручність для громадян щодо формування та виконання затребуваних документів, зокрема за допомогою е-сервісу Держгеокадастру.

Ці роботи здійснюються в інтересах громад, адже після внесення та оновлення нормативної грошової оцінки земель зростають надходження до місцевих бюджетів, одночасно зростає спроможність громад у вирішенні питань їх подальшого розвитку»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Нормативна грошова оцінка земель є необхідною для визначення розміру державного мита при оформленні успадкування, дарування та міни земельних ділянок, що перебувають у власності, розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, що передаються  в оренду.

Згідно з чинним законодавством нормативна грошова оцінка земель населених пунктів потребує оновлення кожні 5-7 років.

Зазначимо, для зручності громадян передбачена можливість on-line замовлення витягу про НГО земельної ділянки через офіційний вебсайт Держгеокадастру.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.