У Криму окупанти «націоналізували» понад 50 об’єктів, серед них квартира Зеленських та будівля Меджлісу

Таке рішення ухвалив так званий місцевий «парламент».

24.05.2023
У Криму окупанти «націоналізували» понад 50 об’єктів, серед них квартира Зеленських та будівля Меджлісу
Фото: офіс Меджлісу кримськотатарського народу

Окупаційний парламент Криму вирішив «націоналізувати» 58 об’єктів, які належать українцям. Зокрема, окупанти забрали будівлю в Сімферополі, де був розташований офіс Меджлісу кримськотатарського народу, а також квартиру родини Зеленських у Ялті. Про це пише пропагандистська агенція “РИА Новости”.

Також росіяни відібрали:

  • виноробне підприємство «Алеф-Виналь-Крим», яким володів бізнесмен Вадим Єрмолаєв;
  • підприємство з виробництва холодильного та вентиляційного обладнання у Краспоперекопську, яким володів бізнесмен Ігор Гуменний;
  • торгові майданчики в Ялті, які належали колишньому премʼєру Арсенію Яценюку;
  • сонячні електростанції компанії Activ Solar, які належали братам Андрію та Сергію Клюєвим — олігархам часів Януковича.

Крім цього, до списку потрапили дитячий табір «Кипарис» в Алушті, різні компанії, підприємства та приміщення.

Призначений росією “глава” окупованого Криму сергій аксьонов заявив, що отримані від «націоналізації» кошти підуть на фінансування російської армії в Україні.

Нагадаємо, 11 травня росіяни захопили собор ПЦУ в Криму.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.