Міноборони: Ворог дискредитує роботу Територіальних центрів комплектування історіями про дивовижні місця вручення повісток

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр попередила про нову інформаційну кампанію росіян щодо вручення повісток.

04.04.2023
Міноборони: Ворог дискредитує роботу Територіальних центрів комплектування історіями про дивовижні місця вручення повісток

Маляр цитує пресслужба Міністерства оборони України.

“Ми й до великого вторгнення, щовесни та щоосені фіксували інформаційні кампанії рф щодо теми “повістки” та призову. Технологія завжди була одна. Розкрутити якусь історію, де повістку виписали інваліду, померлому або ветерану Другої світової. Герой завжди різний, йдеться про суть. Або вони поширювали якийсь дикий текст повістки чи анкети призовника. Ми регулярно це спростовували. Зараз ворог трохи ускладнив свою технологію і додає історії про дивовижні місця вручення повісток та “хвилі” мобілізації”, – зазначила Маляр.

За її словами, мета очевидна: дискредитувати й зірвати роботу Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (колишніх військкоматів).

“Маніпулювати вони намагаються на двох речах: страху отримання повістки та формуванні суспільного осуду до роботи ТЦК СП. Але після широкомасштабного вторгнення цими ІПСО важко на щось чи на когось вплинути. Бо перелякати повістками після всього, що ми пройшли за цей рік, – важко. На кону – держава, і всі це розуміють”, – наголосила Маляр.

Вона зауважила, що українці мусять розуміти кілька речей.

“ТЦК СП (військкомати) виконують на сьогодні стратегічно важливу для оборони держави задачу. Там працюють живі люди й вони можуть помилитись або навіть вчинити порушення. У таких випадках треба діяти правовим шляхом. І головне, не варто робити з таких випадків сенсацію та гучні заголовки. Просто зверніться до самих ТЦК СП”, – наголосила Маляр.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.