У львівському ОХМАТДИТі вперше провели надскладні операції з виправлення деформації щелепи

Такі деформації спеціалістам вдалося виправити вперше в Україні.

31.03.2023
У львівському ОХМАТДИТі вперше провели надскладні операції з виправлення деформації щелепи

Фахівці Міжрегіонального центру дитячої щелепно-лицевої хірургії спільно з LEAP Global Missions та хірургом Craig Hobar прооперували дітей з вадами обличчя. Вперше в Україні спеціалістам вдалося виправити важкі деформації верхньої щелепи, повідомили в департаменті охорони здоров’я Львівської ОВА.

Деформації утворилися внаслідок надто ранніх та травматичних хірургічних втручань на піднебінні з приводу їх розщілини («вовча паща») та призвели не тільки до анатомічних та естетичних вад, а й порушення життєво важливих функцій – ковтання, вживання їжі, дихання, мовлення.

Тому, разом з провідним світовим ортодонтом Cheryl Anderson-Cermin,  здійснили планування та комп’ютерне моделювання усунення проблеми. А згодом провели остеотомію з дистракцією верхньої щелепи. 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.