Мешканцям Львівщини платитимуть 30 000 за народжену корову

На фінансову підтримку з обласного бюджету виділили 9 млн грн.

22.02.2023
Мешканцям Львівщини платитимуть 30 000 за народжену корову
Фото: умовне

Про це повідомляє пресслужба департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА. 

Цей напрям передбачений Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки.

Дотацію за приріст корів надаватимуть мікро-, малим та середнім суб’єктам підприємництва на безповоротній основі в розмірі до 30 000 гривень за одну голову за прирощене або новостворене поголів’я корів у період з 1 квітня минулого року до 1 квітня поточного року, ідентифіковане та зареєстроване відповідно до законодавства.

Дотацію за приріст поголів’я корів нараховуватимуть на різницю поголів’я корів станом на 1 квітня поточного року до поголів’я корів станом на 1 квітня попереднього року, підтверджених витягом з Єдиного державного реєстру тварин за умови, що загальну кількість поголів’я основного стада не будуть зменшувати упродовж року (до 1 квітня наступного року). Документи на отримання дотації прийматимуть з 1 квітня до 1 травня поточного року.

«Цей напрям фінансової підтримки цьогоріч є новим, і сподіваємось буде результативним. З обласного бюджету на дотацію за приріст корів виділили 9 млн грн, а це як мінімум на 300 прирощених корів. Для мікро і малих суб’єктів підприємництва – це додаткові надходження у розвиток виробництва і стимул до збільшення поголів’я корів», – розповіла  директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.  

У відомстві зазначають, що у разі зменшення поголів’я корів станом на 1 квітня наступного року, одержані бюджетні кошти суб’єкти підприємництва повинні повернути до обласного бюджету в повному обсязі в установленому законодавством порядку.

Детальніше з умовами участі у програмі, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланням: https://loda.gov.ua/services/programs/18137 

Для більш детальної інформації можна звертатись за тел. (032) 255-50-62, 066 718 09 18.

Нагадаємо, за минулий рік поголів’я корів в Україні зменшилось на 323 тисячі.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.