У Львові судитимуть експосадовця, який дозволив незаконно приватизувати Будинок вчених

На історичну будівлю накладений арешт.

21.02.2023
У Львові судитимуть експосадовця, який дозволив незаконно приватизувати Будинок вчених

Про підозру повідомили ексголові районної адміністрації Львівської міськради за дозвіл приватизувати Будинок вчених. Про це інформують у Львівській обласній прокуратурі.

“За даними слідства, посадовець безпідставно видав розпорядження та в подальшому підписав свідоцтво на об’єкт, на основі яких було незаконно приватизовано пам’ятку культури у центрі Львова. В результаті чого Будинок вчених, історична будівля загальною площею понад 3 200 м кв, – незаконно вибула з комунальної власності громади області”, – йдеться у повідомленні.

На незаконно вилучене приміщення накладений арешт. Колишньому голові однієї із районних адміністрацій Львівської міськради, який завдав збитків майже на 12 млн грн, повідомили про підозру у службовій недбалості.

Керівником окружної прокуратури поданий позов до Господарського суду Львівської області про витребування вказаного приміщення з незаконного володіння.

Нагадаємо, 27 листопада 2021 року, у День вшанування пам’яті жертв Голодоморів й під час карантину, блогер з Чернівців провів гучну вечірку в приміщенні Будинку вчених, що наразі належить Львівській профспілці працівників освіти й науки. Тоді ж, внаслідок розголосу, Львівська міська комісія ТЕБ і НС прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених через порушення карантинних вимог, але згодом роботу відновили.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.