США почали перевірку Raiffeisen Bank через роботу в рф

Санкційний орган США розпочав перевірку щодо Raiffeisen Bank International через його представництво у рф, яке відіграє важливу роль в економіці держави-терориста.

19.02.2023
США почали перевірку Raiffeisen Bank через роботу в рф

Про це повідомляє Reuters. 

Агентство зазначає, що отримало відоповідь від банку про те, що в січні він отримав запит від Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) з проханням “пояснити платіжний бізнес і пов’язані з ним процеси, які здійснює RB”.

OFAC попросило Райффайзен надати детальну інформацію про його ризики в росії, на частково окупованому Донбасі, в Україні та Сирії, в тому числі про транзакції та активність деяких клієнтів. У Банку відповіли, що нададуть повну інформацію трьома траншами, які будуть надіслані на початку квітня, у травні та червні.

“Райффайзен глибоко інтегрований у російську фінансову систему і є одним з двох іноземних банків у списку 13 “системно важливих кредитних установ” російського центрального банку, що підкреслює його важливість для російської економіки, яка бореться з масштабними західними санкціями”, – йдеться в повідомленні. 

Найжорсткіший санкційний інструмент в арсеналі OFAC, відомий як список SDN, заморожує активи, що знаходяться в США, і забороняє американським компаніям і громадянам торгувати з тими, хто потрапив до списку, а також заморожує всі доларові платежі банку чи фізичної особи.

Проте Reuters, посилаючись на власні джерела серед американських чиновників, переконує, що Вашингтон, як правило, неохоче вдається до таких радикальних кроків.

Крім того, OFAC може вдаватися до менш суворих заходів, таких як стягнення штрафів і надсилання листів-попереджень за порушення санкцій.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.