МВС розпочало формування штурмових бригад “Гвардія наступу”

“Кістяк” складатимуть поліцейські, прикордонники, нацгвардійці.

03.02.2023
МВС розпочало формування штурмових бригад “Гвардія наступу”
Фото: умовне

Міністерство внутрішніх справ почало формувати штурмові бригади “Гвардія наступу”, до яких можуть вступати добровольці для зміцнення Сил оборони та звільнення тимчасово окупованих територій. Про це в етеры телемарафону заявив виконувач обов’язків глави МВС Ігор Клименко.

Він заявив, що зараз починається новий етап війни – етап, коли Україні час деокупувати від росіян свої території.

“Рішення створити штурмові бригади було ухвалено нашими працівниками, у яких достатньо люті, щоб бити ворога. Багато наших військовослужбовців, які захищали і захищають нашу країну, вийшли з ініціативою набрати людей до таких підрозділів. Тому було вирішено – всіх охочих, хто є патріотом, втратив домівки чи рідних через війну, об’єднати у такі бригади”, – сказав Клименко.

Він наголосив, що формування підрозділів уже розпочалося.

“Насамперед це люди, які пройшли горнило 2014-2015 років, частина яких воювала вже й у 2022 році. Частину з них поранено. Підрозділи складатимуться виключно із добровольців”, – зазначив Клименко.

Щоб приєднатися до “Гвардії наступу”, потрібно подати анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, де представлені всі бригади, що комплектуються. Можна вибрати бригаду, де хочеш служити. Або інший варіант – зателефонувати на гарячу лінію (080 010 00 20), де можна проконсультуватися та дізнатися, куди прийти. Також можна подати анкету через Центри надання адміністративних послуг, перелік ЦНАПів є на сайті.

Записатися можна онлайн, заповнивши анкету, протягом години зателефонує оператор і скаже, до якого рекрутингового пункту прийти, їх в Україні вже понад 140. Адреси цих пунктів є на сайті МВС.

На сайті “Гвардії наступу” зазначено, що основа нових бригад – офіцери та солдати, які мають великий бойовий досвід. Добровольцям пропонують приєднатися до штурмових бригад МВС, які звільнятимуть Донецьк, Луганськ та інші тимчасово окуповані території, включно із Кримом.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.