У Львові військовому пересадили нерв зі стегна на руку, щоб він знову міг рухати пальцями

Львівські медики провели складну операцію з пересадки нерва 44-річному військовому, який отримав важке кульове поранення під час виконання бойового завдання на Херсонщині. Чоловік міг втратити здатність рухати пальцями руки.

01.02.2023
У Львові військовому пересадили нерв зі стегна на руку, щоб він знову міг рухати пальцями

Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

Уродженець Херсону Сергій у перші дні повномасштабної війни пішов добровольцем у військо. Хотів захистити рідних, які залишались в рідному місті.

Кульове поранення кисті руки чоловік отримав у серпні під час одного з боїв. Куля пройшла навиліт.  Для зупинки кровотечі, наклав собі стискаючу пов’язку. З нею проходив три дні.  Тоді перестав відчувати мізинець та безіменний палець правої руки. Медики пояснюють, що це був наслідок ушкодження нерва.

“Була сильна кровотеча, але покинути поле бою я просто не міг”, – згадує Сергій. 

Він воював до часу, коли українські військові зайшли в Херсон. Обійнявши рідних, які довгий час перебували в окупації, поїхав до Львова на лікування.

Після низки обстежень та консультацій лікарі повідомили, що можна відновити чутливість двох пальців. Потрібна операція з пересадки нерва.

Під час процедури хірурги нерв зі стегна Сергія та пересадили його на руку. Операція минула без ускладнень. 

Про остаточний успіх говорити зарано, аби нерв прижився і відновилася чутливість пальців потрібно кілька місяців. 

“Війна ще не закінчилась, піду далі захищати свою Батьківщину” – каже оптимістично налаштований військовослужбовець.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.