Львівська ОВА рекомендує утриматися від традиційних купань та пірнань в ополонку на Водохреще

Якщо організатори вирішать проводити масові заходи, вони несуть відповідальність за безпеку учасників – як при купанні, так і в разі можливої повітряної тривоги.

18.01.2023
Львівська ОВА рекомендує утриматися від традиційних купань та пірнань в ополонку на Водохреще
Фото: умовне

19 січня в Україні відзначатимуть Хрещення Господнє – одне з найбільших християнських свят. У цей день дехто пірнає в ополонку, купається у водоймах.

Проте, зважаючи на воєнний стан та постійну небезпеку ракетних обстрілів, у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА застерігають цього року від традиційних купань.

«В умовах активних бойових дій з боку рф проти нашої країни, нанесення ракетно-бомбових ударів по мирних жителях, Львівська ОВА рекомендує утриматися від проведення масових заходів у цей день. Якщо ж організатори вирішать проводити такі події, наголошуємо, що вони несуть відповідальність за безпеку учасників: як при поведінці на воді, так і під час оголошення повітряної тривоги.

Надати фахову допомогу людям, які терплять лихо на воді, можуть лише спеціально навчені та підготовлені фахівці. При проведенні заходів на водних об’єктах доцільно обирати водойми, на яких розміщені рятувальні підрозділи Центральної рятувально-водолазної служби у Львівській області, або там, де безпекові заходи забезпечують відомчі рятувальні пости суб’єктів господарювання, які надають послуги з відпочинку на воді, або підрозділи ДСНС України у Львівській області», – повідомили у департаменті.

Дислокація рятувальних підрозділів Центральної рятувально-водолазної служби у Львівській області:

  • м. Золочів – пляж на міському озері;
  • м. Перемишляни – пляж на міському озері;
  • м. Моршин – пляж на міському озері;
  • Стрийський район – водойма поблизу з/ст. «Задорожнє»;
  • м. Червоноград – р. Західний Буг (біля підвісного мосту);
  • с. Глинна-Наварія – озеро Наварія;
  • с. Цетуля Яворівського району – пляж на озері кар’єру ДГХП «Сірка».

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.