Водія львівської маршрутки, який нагрубіянив вдові загиблого військового, звільнили

“Що це за посвідчення? Воно підробне, тут терміну дії нема. А… вдова? Я твого чоловіка туди не посилав!” – заявив водій львівської маршрутки №11 вдові військовослужбовця ЗСУ.

03.01.2023
Водія львівської маршрутки, який нагрубіянив вдові загиблого військового, звільнили

Як розповіли у львівському Офісі підтримки родин військових, постраждала жінка довго вагалась, чи звертатись до них за допомогою, та зрештою наважилась. 

Відтак, Офіс звернувся до перевізника і Львівської міськради щодо проведення службового розслідування і звільнення водія, який нагрубіянив вдові загиблого захисника України. Завдяки роботі адвоката Ярослава Жукровського чоловіка звільнили.

Вказується, що наступним кроком адвокати подадуть судовий позов проти водія із вимогою перерахувати 200 тис. грн на рахунок Збройних сил України.

“Ми закликаємо перевізників і водіїв із повагою ставитись до захисників і захисниць, а також сімей загиблих героїв.

Члени сімей загиблих захисників України мають безумовне право на безкоштовні перевезення у громадському транспорті. І те, що хтось чи щось їм можливо не компенсовує, то це не проблема людини, це проблеми влади, які вона зобов’язана вирішувати.

Закликаємо військові адміністрації і міські ради зібрати всіх перевізників і раз і назавжди усвідомити – військовослужбовці і члени їх сімей нічого їм не винні, це держава і перевізники зобов’язані перед цими людьми”, – наголосив адвокат Ярослав Жукровський.

Нагадаємо, Офіс підтримки родин військовослужбовців працює за адресою – м. Львів, вул. Коперника, 17, Палац мистецтв, 2-й поверх з 10:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю.

Зателефонувати можна за номером +38 068 260 68 15.

“Якщо вам відомі випадки зухвалого ставлення до Захисників і Захисниць України, їх сімей – звертайтесь до нас”, – нагадують у Офісі підтримки родин військовослужбовців.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.