Прикордонники ліквідували канал збуту трофейної зброї

У зловмисника вилучили РПГ-22, РПВ “Джміль”, 20 гранат Ф-1 та грошові кошти.

18.11.2022
Прикордонники ліквідували канал збуту трофейної зброї

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України. 

Організував кримінальний бізнес місцевий житель Миколаївщини. Чоловік вишукував зброю з районів ведення бойових дій, яку залишили окупанти. Потім збував трофеї на чорному ринку. Своїх “клієнтів” зловмисник підшукував через знайомих, у тому числі й серед представників криміналітету.

У межах слідства правоохоронці провели оперативну закупку вогнепальної зброї та боєприпасів, під час якої й затримали горе-бізнесмена “на гарячому”. В ході операції зловмисник намагався збути покупцям гранатомет, вогнемет та 20 гранат Ф-1 за 1800 доларів США.

Наразі тривають слідчі дії, організатора «бізнесу» затримано та повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.