Зараз важливо уважно слідкувати за двома наративами та тими, хто їх поширює і поширюватиме

Бо це російські наративи. І ті хто це носить – або корисні ідіоти або завуальована рсн.

15.11.2022
Зараз важливо уважно слідкувати за двома наративами та тими, хто їх поширює і поширюватиме
Фото: Роман Сініцин

1) “Договорняк. Наші дали їм відступити, можна було взяти в полон 20000 окупантів\вбити їх, де трофеї і.т.д.”

В ніч остаточної втечі росіян і по правому і по лівому берегу Дніпра майже беззупинно працювала наша артилерія і РСЗО. Повірте накрошили їх достатньо і техніки і живої сили. І до цього теж працювали, і цілевказання було і результати теж.

Всім хто торочить про “не догнали і не добили” пропоную їхати і доганяти самим по замінованій території власними ніжками. 

Тільки в одній з механізованих бригад на Південному напрямку, втрати за пару днів “наступу” – більше десятка солдат та офіцерів через підриви на мінах, фугасах, СВП. 

+ окупанти теж накривали наші позиції РСЗО і артою, вони не дебіли, воювати навчились. І с#обуватись на запасні рубежі теж.

Цей наратив спрямований виключно на розкол суспільства, яке зараз знаходиться в стані єдності і на поступову культивацію недовіри до військового та політичного керівництва.

2) Треба сідати і домовлятись з росіянами, вони на це готові і самі пропонують.

Не треба. Треба звільняти території. Ніяких переговорів з росіянами бути не може, якщо це не про полонених, капітуляцію у війні і репарації. Крапка. 

Ми уже заплатили надто велику ціну за Мінськи і “формати”.

Вони на це готові зараз бо “получили п#зди” і ймовірно отримають ще більшої. Росіянам треба оперативна пауза як мінімум для перегрупування, або замороження конфлікту на якийсь час (мова може йти про роки) для вирішення власних проблем з армією, економікою, ВПК, міжнародкою і.т.д. 

І вони, допускаю, можуть щось запропонувати взамін, скажімо деокупацію окремих територій.

Але це очевидна і страшна пастка, бо росіяни повернуться.

Нападуть ще раз, але будуть готовими і зроблять роботу над помилками. 

А чи будемо готові до цього ми – дуже не факт.

Роман Сініцин

Джерело

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.