Росія запровадила санкції проти онука Степана Бандери

У санкційний список також потрапили 100 громадян Канади.

14.11.2022
Росія запровадила санкції проти онука Степана Бандери
Фото: умовне

Їм заборонено в’їзд до РФ, повідомляє сайт російського зовнішньополітичного відомства.

Як зазначається у заяві РФ, санкції запроваджуються на основі “взаємності” у відповідь на “практику введення режимом прем’єр-міністра Джастіна Трюдо санкцій проти керівництва Росії, політиків і парламентаріїв, представників ділових кіл, експертів і журналістів, діячів культури, а також усіх, кого канадська русофобська влада вважає незручною”.

До списку потрапили керівник Управління безпеки зв’язку Канади Пітер Маккей, прем’єр-міністр провінції Альберта Даніель Сміт, колишній прем’єр-міністр провінції Квебек Жан Шаре, виконавчий директор Інституту Кескейд при Університеті Роял Роудз Томас Хомер-Діксон, перекладач Канадського інституту українських досліджень при Університеті Альберти Оксана Мариняк, організатор проєкту “Ангели-охоронці України” Ліза Шимко, засновник проєкту Boots for Ukraine Олександр Бакус.

Під санкціями також опинилися спонсори Канадського українського конгресу Орест Джулинський та Орест Проців, а також засновник фонду Zaraska Юджин Цараска та Люба Цараска, засновник та члени ради директорів “Фонду сім’ї Мигаль”, представники Української кредитної спілки та “Канадсько-українського фонду”.

У списку є також низка журналістів, онук провідника ОУН Степана Бандери Степан, а також письменник та діяч кіно Девід Безмозгіс, актор Джим Керрі та акторка Кетрін Винник.

Нагадаємо, Канада оголосила про санкції для 23 співробітників російського сектора юстиції та безпеки, зокрема офіцерів поліції, слідчих, прокурорів та суддів.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.