Мешканці окупованих територій почали масово позбуватися рублів

У більшості торгових точок використовується гривня.

24.10.2022
Мешканці окупованих територій почали масово позбуватися рублів
Фото: умовне

Жителі тимчасово окупованих територій Херсонської та Запорізької областей почали масово позбавлятися рублів. Про це в етері національного телемарафону новин розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.

“Рашисти на окупованих територіях штучно завищували курс своєї нікому у світі не потрібної валюти. Але зараз уже всі розуміють, що деокупація Херсонщини, а за нею і Мелітопольщини, неминуча. Тому курс різко змінився. У Херсоні вже дають 5 рублів за гривню, а на заправках взагалі відмовлялися приймати російські гроші. Така ж тенденція і в Мелітополі”, – підкреслив він.

За словами Федорова, люди не хочуть використовувати рублі в обігу, і сьогодні у торгових точках використовується гривня.

“І навіть створений окупантами “рубльовий патруль” не допомагає розповсюдженню валюти загарбників”, – додав мер Мелітополя.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.