Зеленський запропонував G7 розмістити місію міжнародних спостерігачів на кордоні з Білоруссю

Крім того, Зеленський повідомив, що Росія замовила у Ірану 2400 безпілотників-камікадзе, так званих “шахедів”, 2400 штук.

11.10.2022
Зеленський запропонував G7 розмістити місію міжнародних спостерігачів на кордоні з Білоруссю

Президент України Володимир Зеленський запропонував розмістити міжнародних спостерігачів на кордоні України з Білоруссю. Про це він сказав під час онлайн-зустрічі країн «Великої сімки».

«Росія намагається прямо втягнути Білорусь у цю війну, розігруючи провокацію про те, що ми нібито готуємо удар по цій країні. Опосередковано — вона вже втягнула їх. А прагне — втягнути безпосередньо», — сказав президент.

Зеленський наголосив, що Україна не планувала і не планує військових заходів проти Білорусі. Щоб спростувати припущення щодо будь-якої загрози, він запропонував рішення.

«На кордоні України та Білорусі можна розмістити місію міжнародних спостерігачів для моніторингу безпекової ситуації. Формат можуть розробити наші дипломатами. Я прошу вас на рівні G7 підтримати цю нашу ініціативу», — зазначив Зеленський.

Він також повідомив, що Росія замовила у Ірану 2400 безпілотників-камікадзе, так званих “шахедів”.

“Одних тільки “шахедів” Росія замовила в Ірані 2400. Це дані нашої розвідки. І тому… важливо, щоб ми мали достатню кількість ракет до наданих систем ППО і ПРО, щоб ці системи були інтегровані з нашою системою оборони”, – розповів президент.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.