Після ліквідації окупанта-коханця колаборантка виїхала в Польщу як біженка

Колаборантка із Запорізької області, яка здавала ворогам місцевих партизанів та ветеранів АТО, виїхала до Польщі.

30.09.2022
Після ліквідації окупанта-коханця колаборантка виїхала в Польщу як біженка
Фото із соцмереж

Любителька російських окупантів “перевзулась у повітрі” і під виглядом патріотки України поїхала в Польщу як біженка. Активісти намагаються знайти молоду колаборантку із Запорізької області, аби привести зрадницю до відповіді.

Про це передає Telegram-канал “Гнила черешня“, пише рбк-Україна.

Йдеться про мешканку села Нестерянка Віолетту Маєвську, яка закрутила роман із “кадировцем” Шамілем. Окупанти поставили цього чеченського бойовика “комендантом” у н.п. Нестерянка, Копані та Мирне Пологівського району.

Бійці ЗСУ виявили штаб цього “кадирівця” та за допомогою дрона скоригували вогонь по загарбнику. У результаті кохання Віолетти розірвало в буквальному сенсі.

Дівчина, дізнавшись про смерть коханця-“кадировця”, у сльозах кинулася до останків “коменданта”, і того ж дня у своєму Instagram написала, що назве свого сина, який колись народиться від іншого чоловіка, іменем Шаміль.

У мережі показали, як це все виглядало:

Всі з того посміялися та вже забули. Але історія має продовження. Виявляється, Віолета після смерті Шаміля, якому вона здала у рідній Нестерянці та найближчих селах усіх АТОвців й патріотів, наліпила український прапор на аватарки у соцмережах, а потім виїхала до Польщі, де зараз переховується під виглядом біженки”, – йдеться у публікації.

Активісти та волонтери у Польщі розпочали пошуки зрадниці, з вини якої запорізькі захисники України тоді потрапили до рук окупантів.

“Всі, хто знає щось про можливе місцезнаходження цієї тварини у Польщі – пишіть @gnilaachereshnya або [email protected]. Жодна колаборантська сволота не залишиться незасудженою!” – наголошується в публікації.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.