Військові РФ змусили жителя Ірпеня ходити замінованим лісом, а потім розстріляли його – поліція

Під час окупації частини міста Ірпінь Київської області російські окупанти розстріляли беззбройного місцевого жителя. Перед убивством вони знущалися з чоловіка: примушували ходити замінованою ділянкою лісу.

28.09.2022
Військові РФ змусили жителя Ірпеня ходити замінованим лісом, а потім розстріляли його – поліція
Підозрюваний військовий рф

Про це повідомляє Нацполіція.

Збройні сили рф захопили частину Ірпеня у березні. У місті вони організували свій штаб в одному з житлових комплексів.

Під час окупації військові рф здійснювали обхід по квартирах будинків, розташованих на території комплексу, щоб знайти патріотично налаштованих громадян України.

До місцевих жителів вони застосовували фізичне та психологічне насильство, катували, били й убивали. За даними правоохоронців, заради розваги окупанти стріляли над головою та біля ніг людей, імітуючи розстріл.

Однією з жертв окупантів став місцевий житель, якого вбили за його проукраїнську позицію, вказують у Нацполіції. Його разом із двома іншими людьми незаконно утримували в одній із квартир захопленої багатоповерхівки.

Перед убивством російські військові знущалися з нього, примушували ходити замінованою ділянкою лісу. А потім, коли він перебував у безпорадному стані зі зв’язаними за спиною руками, розстріляли його з автоматичної зброї.

Правоохоронці встановили одного з причетних окупантів — військовослужбовця десантно-штурмового полку збройних сил російської федерації, який вчиняв воєнні злочини на території Київщини.

27 вересня встановленому військовослужбовцю рф повідомили про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни). За цими статтями йому загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.