Ціна полону: у руці звільненого морпіха з Тернопільщини не вистачає декілька сантиметрів кістки

Бійця чекає довготривале лікування.

23.09.2022
Ціна полону: у руці звільненого морпіха з Тернопільщини не вистачає декілька сантиметрів кістки

21 вересня відбувся один з найбільших обмінів полоненими з початку повномасштабної війни.

Україна змогла повернути 215 захисників, серед яких Михайло Діанов – боєць 36-ї окремої бригади морської піхоти ЗСУ з Тернопільщини.

Фото цього військовослужбовця облетіло весь світ. На світлині, попри поранення руки, чоловік посміхається та вражає своїм мужнім поглядом. Найгірше у воїна уже позаду, однак його чекає довготривале лікування, адже стан здоров’я Михайла після російського полону – жахливий.

Яскравий доказ “гуманності” окупантів продемонструвала українська журналістка Віолетта Кіртока, показавши, як виглядає звільнений захисник.

“Поранена рука не те що не зрослася. В ній не вистачає 4-х сантиметрів кістки. Лікування і поновлення явно розтягнеться надовго.

Що пережили ці незламні люди… Тепер їм потрібна наша допомога. Різна. Грошова. Моральна. Соціальна. Медична. “,йдеться у її Фейсбук-дописі.

Жінка зініціювала збір коштів на реабілітацію Михайла.  У кінці матеріалу залишаємо реквізити його сестри – Олени Лаврушко.

Нагадаємо, “Бомок” розповідав, що раніше Михайлу Діанову присвоїли звання “Почесний громадянин Тернополя”.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.