Кремль просив відновити переговори після початку контрнаступу ЗСУ

Україна розпочне переговори лише після досягнення всіх цілей на полі бою. А зараз відбувається переломний момент у війні, яка розпочалася у 2014 році.

13.09.2022
Кремль просив відновити переговори після початку контрнаступу ЗСУ
Фото: умовне

Контрнаступ Збройних сил України змусив офіційних осіб РФ звернутися до Києва для поновлення переговорів, проте українська сторона відмовилася, оскільки військових цілей у протистоянні з державою-агресором ще не досягнуто. Про це в інтерв’ю для France 24 заявила віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, передає “Фокус”.

“Стефанішина сказала, що останніми днями російські офіційні особи зверталися до України для переговорів, але тепер її країна має більше важелів упливу, і вона почне переговори тільки після того, як досягне своїх військових цілей”, — ідеться в публікації.

За словами журналістів, Стефанішина зазначила, що зараз росіяни пропонують Києву переговори, щоб зупинити просування ЗСУ під час контрнаступу.

Під час бесіди міністерка назвала цей етап протистояння поворотним моментом не лише в повномасштабному вторгненні військ РФ, що розпочалося 24 лютого, а й у всій війні, що триває з весни 2014 року. Стефанішина висловила впевненість, що тимчасово окуповані регіони Донецької та Луганської областей і Крим повернуться під контроль уряду України.

Крім цього, міністерка закликала лідерів європейських держав запровадити додаткові санкції щодо РФ, зазначивши, що тема енергоресурсів Росії є її слабким місцем, і обмеження мають бути спрямовані саме на цей сектор.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.