З 1 вересня декому з чоловіків дозволять виїжджати з України

Уряд розширив можливості військовозобов’язаних чоловіків в Україні, дозволивши деяким категоріям осіб від 18 до 60 років виїжджати за межі України під час дії воєнного стану, який продовжили до 21 листопада.

31.08.2022
З 1 вересня декому з чоловіків дозволять виїжджати з України
Фото ілюстративне

Йдеться про представників бізнесу та моряків. Також з наступного місяця дозволять покидати країну під заставу деяким ФОПам, пише Всвіті.

Крім того, Кабінет міністрів вирішив частково послабити своє рішення, та впровадив деякі винятки щодо виїзду для працівників державних установ. Відзавтра вони матимуть право перетнути український кордон і поїхати до іншої країни у відпустку або у відрядження.

Зазначимо, днями радник Офісу президента Олексій Арестович повідомив, що можливість суттєвого розширення списку чоловіків, яким дозволять виїзд за кордон поки не розглядається українською владою, але виїзд окремих категорій чоловіків можливий.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.