Вирок оприлюднили 25 червня на порталі OpenDataBot.
Йдеться про лікаря Тараса Білобривку, якого обвинувачували у вимаганні 1,5 тис. доларів за оформлення медичних документів для військовослужбовця.
За даними слідства, лікар вимагав гроші від солдата, який мав законні підстави для проходження служби в тилу за станом здоров’я. За винагороду він обіцяв оформити медичний висновок зі статусом «обмежено придатний» та вплинути на рішення військово-лікарської комісії.
У разі відмови, за даними справи, медик погрожував створенням штучних перешкод. Військовослужбовець звернувся до правоохоронців і діяв під їхнім контролем, після чого лікаря затримали.
Обвинувачений визнав провину та уклав угоду зі слідством. Він також перерахував 440 тис. грн благодійного внеску на рахунок військової частини.
Суд призначив Тарасу Білобривці покарання у вигляді 68 тис. грн штрафу. Вирок може бути оскаржений.

Коментарі