В амбулаторії у Великих Грибовичах на Львівщині розмістять пункт «екстренки» й амбулаторія сімейної медицини

В амбулаторії у Великих Грибовичах розмістять пункт екстреної медичної допомоги для оперативного реагування в регіоні та амбулаторію загальної практики — сімейної медицини для мешканців села.

20.07.2025
В амбулаторії у Великих Грибовичах на Львівщині розмістять пункт «екстренки» й амбулаторія сімейної медицини

У Львівській обласній військовій адміністрації офіційно досягнули домовленості про передачу цього приміщення з державної — у власність Львівської міської ради, повідомляє пресслужба ЛОР.

«Відтепер воно виконуватиме подвійну функцію — як амбулаторія загальної практики – сімейної медицини для мешканців села, а також як пункт екстреної медичної допомоги для оперативного реагування у регіоні. Це рішення — результат конструктивної співпраці між усіма сторонами процесу», — зазначив депутат Львівської обласної ради та заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Про таке рішення як позитивний результат перемовин також повідомили заступник львівського міського голови з містобудування та депутат Львівської обласної ради Любомир Зубач, а на своїй сторінці у фейсбуку — Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Амбулаторію сімейної медицини у селі Великі Грибовичі збудували у межах державної програми “Доступна медицина” у 2022 році, проте вона досі не почала працювати за призначенням.

Кілька місяців тому Львівська ОВА звернулася до Фонду держмайна з пропозицією провести аукціон із приватизації. Продати обʼєкт планували за майже сім мільйонів гривень. Після обговорення ситуації аукціон скасували.

На потребі в медичній амбулаторії для громади Великих Грибович наполягала Львівська громада, до якої належить село. Водночас, центр екстреної медичної допомоги просив приміщення амбулаторії у Великих Грибовичах, щоб розмістити там пункт базування для регіону.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.